Kopnięci

O futbolu na luźno i poważnie. Informacje, opinie, brameczki, interwencje. Co oglądać, co pomijać. Wszystko co powinieneś wiedzieć o futbolu, ale wstydzisz się zapytać. Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o futbolu, a nie chce ci się szukać. Wszystko co chcesz wiedzieć o futbolu, choć jeszcze o tym nie wiesz.

Szybki Sławek

Dortmund z Kolonią bezbramkowo. Zaciekawił mnie Mateusz Borek, twierdząc że Peszko jest w gazie i że ostatnio razem z Olkowskim na prawej flance napędzają akcje 1.FC Koeln.

Faktycznie, Sławek może ubiegać się o miano jednego z lepszych polskich lekkoatletów. Niewielu zawodników na świecie biega tak dużo i tak szybko z zamkniętymi oczami. Podejrzewam, że Peszko byłby absolutnym mistrzem w spierdalaniu przed dresami, zresztą kto wie – może tutaj tkwi tajemnica jego sukcesu? Piłkę przy nodze w dzisiejszym meczu miał w każdym razie może jakieś trzy razy, co przyniosło dla drużyny korzyść żadną. Olkowski zaś jest w tej chwili najlepszym polskim prawym obrońcą, dzisiaj jak dla mnie najlepszy w drużynie. Zupełnie inna beczka to Błaszczykowski. Wszedł na ostatnie pół godziny i trzeba przyznać uczciwie – to było piekielnie dobre pół godziny. Kręcił obrońcami po prawej i po lewej, parę razy świetnie dośrodkował, zdobywał przestrzeń na boisku, przenosił ciężar gry. Pewnie, to tylko 30 minut na zajechanych przecież obrońcach, ale nawet gdyby wyszedł na Irlandię, to ten głupi Peszko czy Rybus mogą go zmienić w drugiej połowie. Jeżeli Nawałka twierdzi, że Kuba nie jest gotowy, to znaczy że jest ślepy.
Reklamy

2 responses to “Szybki Sławek

  1. lubiecrackikoszykowke 16 marca 2015 o 11:00

    To raczej Peszko był w dresach i ganiał studentów po osiedlu.

    Polubienie

  2. Kolega z Fejsbóka 18 marca 2015 o 15:21

    Myślę, że Sławka może uratować tylko trening na hulajnodze.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: